Y07932K26000F0L
pregled izdelka
Številka dela: Y07932K26000F0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.26K OHM 0.6W 1% RADIAL
Podatkovni listi: Y07932K26000F0L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y07932K26000F0L
Številka dela Y07932K26000F0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.26K OHM 0.6W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17631 pcs Podatkovni list Y07932K26000F0L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Serija RCK Odpornost 2.26 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.26 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil