Y08500R50000G0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08500R50000G0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y08500R50000G0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 0.5 OHM 2% 1/2W 2516
Podatkovni listi: Y08500R50000G0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y08500R50000G0R
Številka dela Y08500R50000G0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 0.5 OHM 2% 1/2W 2516 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20315 pcs Podatkovni list Y08500R50000G0R.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serija VCS1625 Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2516 (6440 Metric), 1625 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil