Y08500R50000G0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y08500R50000G0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka VCS1625 0R5000 TCR2 2.0% B W
Podatkovni listi: Y08500R50000G0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y08500R50000G0W
Številka dela Y08500R50000G0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis VCS1625 0R5000 TCR2 2.0% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5248 pcs Podatkovni list Y08500R50000G0W.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SMD Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Serija VCS1625 Odpornost 500 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tray
Paket / primer Wide 2516 (6440 Metric), 1625 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Lastnosti Current Sense, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil