Y11842K20000C9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y11842K20000C9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.2K OHM 0.25% 0.3W RADIAL
Podatkovni listi: Y11842K20000C9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y11842K20000C9L
Številka dela Y11842K20000C9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.2K OHM 0.25% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1614 pcs Podatkovni list Y11842K20000C9L.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.365" L x 0.235" W (9.27mm x 5.97mm)
Serija E102 Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.380" (9.65mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±0.25% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil