Y1186250K000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1186250K000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 250K OHM .3W .01% RADIAL
Podatkovni listi: Y1186250K000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1186250K000T0L
Številka dela Y1186250K000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 250K OHM .3W .01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3434 pcs Podatkovni list Y1186250K000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.365" L x 0.235" W (9.27mm x 5.97mm)
Serija E102 Odpornost 250 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 250 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil