Y14559K20000T0W
pregled izdelka
Številka dela: Y14559K20000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 9.2K OHM 0.01% 1/5W 1506
Podatkovni listi: Y14559K20000T0W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y14559K20000T0W
Številka dela Y14559K20000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 9.2K OHM 0.01% 1/5W 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12539 pcs Podatkovni list Y14559K20000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 9.2 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 9.2 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil