Y14559K31000T0R
pregled izdelka
Številka dela: Y14559K31000T0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 9.31KOHM 0.01% 1/5W 1506
Podatkovni listi: Y14559K31000T0R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y14559K31000T0R
Številka dela Y14559K31000T0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Količina na voljo 15616 pcs Podatkovni list Y14559K31000T0R.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Odpornost 9.31 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 9.31 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil