Y16081R00000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16081R00000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1 OHM 2W .05% RADIAL
Podatkovni listi: Y16081R00000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16081R00000A0L
Številka dela Y16081R00000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1 OHM 2W .05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4167 pcs Podatkovni list Y16081R00000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS232Z Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil