Y16081R70000A9L
pregled izdelka
Številka dela: Y16081R70000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 1.7 OHM 0.05% 2W AXIAL
Podatkovni listi: Y16081R70000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y16081R70000A9L
Številka dela Y16081R70000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 1.7 OHM 0.05% 2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1431 pcs Podatkovni list Y16081R70000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS232Z Odpornost 1.7 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 1.7 Ohms ±0.05% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil