Y175030K0000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y175030K0000V0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 30K OHM 3/4W 0.005% AXIAL
Podatkovni listi: Y175030K0000V0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y175030K0000V0L
Številka dela Y175030K0000V0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 30K OHM 3/4W 0.005% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1844 pcs Podatkovni list Y175030K0000V0L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija HZ Odpornost 30 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 30 kOhms ±0.005% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil