Y1750435R000V9L
pregled izdelka
Številka dela: Y1750435R000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 435 OHM 0.005% 3/4W AXIAL
Podatkovni listi: Y1750435R000V9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1750435R000V9L
Številka dela Y1750435R000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 435 OHM 0.005% 3/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1042 pcs Podatkovni list Y1750435R000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija HZ Odpornost 435 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 435 Ohms ±0.005% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil