Y1751500R000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y1751500R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 500 OHM 1/2W .1% AXIAL
Podatkovni listi: Y1751500R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1751500R000B9L
Številka dela Y1751500R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 500 OHM 1/2W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3008 pcs Podatkovni list Y1751500R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil