Y1751533R135U9L
pregled izdelka
Številka dela: Y1751533R135U9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 533.135 OHM 0.002% 1/2W AXL
Podatkovni listi: Y1751533R135U9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1751533R135U9L
Številka dela Y1751533R135U9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 533.135 OHM 0.002% 1/2W AXL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1417 pcs Podatkovni list Y1751533R135U9L.pdf
Toleranca ±0.002% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 533.135 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 533.135 Ohms ±0.002% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil