Y472625R0000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y472625R0000A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 25 OHM 1W .05% AXIAL
Podatkovni listi: Y472625R0000A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y472625R0000A0L
Številka dela Y472625R0000A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 25 OHM 1W .05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1114 pcs Podatkovni list Y472625R0000A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±0.05% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil