Y472625R0000Q9L
pregled izdelka
Številka dela: Y472625R0000Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 25 OHM 0.02% 1W AXIAL
Podatkovni listi: Y472625R0000Q9L.pdf
Stanje zalog 756 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y472625R0000Q9L
Številka dela Y472625R0000Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 25 OHM 0.02% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 756 pcs Podatkovni list Y472625R0000Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±0.02% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil