Y5050250R000K0L
pregled izdelka
Številka dela: Y5050250R000K0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 250 OHM 0.5W WIRE LEADS
Podatkovni listi: Y5050250R000K0L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y5050250R000K0L
Številka dela Y5050250R000K0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 250 OHM 0.5W WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6959 pcs Podatkovni list Y5050250R000K0L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Wire Leads
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.325" x 0.195" Face x 1.250" L (8.26mm x 4.95mm x 31.75mm)
Serija Accutrim™1202L Odporen material Metal Foil
Odpornost 250 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 250 Ohms 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment