Y50502K50000J0L
pregled izdelka
Številka dela: Y50502K50000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 2.5K OHM 0.5W WIRE LEADS
Podatkovni listi: Y50502K50000J0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y50502K50000J0L
Številka dela Y50502K50000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 2.5K OHM 0.5W WIRE LEADS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6642 pcs Podatkovni list Y50502K50000J0L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka Wire Leads
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.325" x 0.195" Face x 1.250" L (8.26mm x 4.95mm x 31.75mm)
Serija Accutrim™1202L Odporen material Metal Foil
Odpornost 2.5 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2.5 kOhms 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment