CDR02BX153AMZSAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX153AMZSAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BX153AMZSAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805
Podatkovni listi: CDR02BX153AMZSAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BX153AMZSAT
Številka dela CDR02BX153AMZSAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 170546 pcs Podatkovni list CDR02BX153AMZSAT.pdf
Voltage Rating - AC S (0.001%) Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 0.015µF Debelina (maks.) BX
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1805 (4512 Metric) Druga imena CDR02BX153AMZSAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CDR02BX153AMZSAT Vodilni stil 0.055" (1.40mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military
Stopnja napak - Razširjen opis 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805