AC0603JRNPO0BN101
YageoYageo
AC0603JRNPO0BN101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603JRNPO0BN101
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 100PF 100V C0G/NPO 0603
Podatkovni listi: AC0603JRNPO0BN101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603JRNPO0BN101
Številka dela AC0603JRNPO0BN101 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 100PF 100V C0G/NPO 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3044089 pcs Podatkovni list AC0603JRNPO0BN101.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 311-3031-2
AC0603JRNPO0BN101-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije Automotive