AC0603JRNPO0BN330
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC0603JRNPO0BN330
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 33PF 100V C0G 0603
Podatkovni listi: AC0603JRNPO0BN330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AC0603JRNPO0BN330
Številka dela AC0603JRNPO0BN330 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 33PF 100V C0G 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3134996 pcs Podatkovni list AC0603JRNPO0BN330.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija AC
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 33pF Aplikacije Automotive