AC1210FR-0716R9L
YageoYageo
AC1210FR-0716R9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC1210FR-0716R9L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 16.9 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: AC1210FR-0716R9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC1210FR-0716R9L
Številka dela AC1210FR-0716R9L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 16.9 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1754289 pcs Podatkovni list AC1210FR-0716R9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AC Odpornost 16.9 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 16.9 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film