AC1210FR-0717K4L
YageoYageo
AC1210FR-0717K4L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AC1210FR-0717K4L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 17.4K OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: AC1210FR-0717K4L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AC1210FR-0717K4L
Številka dela AC1210FR-0717K4L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 17.4K OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2393693 pcs Podatkovni list AC1210FR-0717K4L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija AC Odpornost 17.4 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 17.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film