AS0805KKX7R9BB104
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS0805KKX7R9BB104
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: AS0805KKX7R9BB104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS0805KKX7R9BB104
Številka dela AS0805KKX7R9BB104 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 546362 pcs Podatkovni list AS0805KKX7R9BB104.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija AS
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-4577-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF