AS0805KKX7R9BB683
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS0805KKX7R9BB683
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: AS0805KKX7R9BB683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS0805KKX7R9BB683
Številka dela AS0805KKX7R9BB683 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1188070 pcs Podatkovni list AS0805KKX7R9BB683.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija AS
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-4576-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.068µF