CC0100JRNPO6BN120
YageoYageo
CC0100JRNPO6BN120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0100JRNPO6BN120
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 12PF 10V NPO 01005
Podatkovni listi: CC0100JRNPO6BN120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0100JRNPO6BN120
Številka dela CC0100JRNPO6BN120 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 12PF 10V NPO 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4954191 pcs Podatkovni list CC0100JRNPO6BN120.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Zmogljivost 12pF Aplikacije General Purpose