CC0402CRNPO9BN2R5
YageoYageo
CC0402CRNPO9BN2R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402CRNPO9BN2R5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.5PF 50V NPO 0402
Podatkovni listi: 1.CC0402CRNPO9BN2R5.pdf2.CC0402CRNPO9BN2R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402CRNPO9BN2R5
Številka dela CC0402CRNPO9BN2R5 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.5PF 50V NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3917427 pcs Podatkovni list 1.CC0402CRNPO9BN2R5.pdf2.CC0402CRNPO9BN2R5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 2.5pF Aplikacije General Purpose