CC0402CRNPO9BN2R7
YageoYageo
CC0402CRNPO9BN2R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0402CRNPO9BN2R7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 50V C0G/NPO 0402
Podatkovni listi: 1.CC0402CRNPO9BN2R7.pdf2.CC0402CRNPO9BN2R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0402CRNPO9BN2R7
Številka dela CC0402CRNPO9BN2R7 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.7PF 50V C0G/NPO 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5307126 pcs Podatkovni list 1.CC0402CRNPO9BN2R7.pdf2.CC0402CRNPO9BN2R7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 0402CG279C9B200
CC0402CRNP09BN2R7
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2.7pF