CC0805JRX7RABB331
YageoYageo
CC0805JRX7RABB331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805JRX7RABB331
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Podatkovni listi: CC0805JRX7RABB331.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805JRX7RABB331
Številka dela CC0805JRX7RABB331 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3401443 pcs Podatkovni list CC0805JRX7RABB331.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 08052R331JBB20D
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 330pF