CC0805JRX7RABB472
YageoYageo
CC0805JRX7RABB472 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805JRX7RABB472
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4700PF 200V X7R 0805
Podatkovni listi: CC0805JRX7RABB472.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805JRX7RABB472
Številka dela CC0805JRX7RABB472 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2825580 pcs Podatkovni list CC0805JRX7RABB472.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 08052R472JBB20D
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 4700pF