CC0805ZRY5V7BB104
YageoYageo
CC0805ZRY5V7BB104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805ZRY5V7BB104
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0805
Podatkovni listi: CC0805ZRY5V7BB104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805ZRY5V7BB104
Številka dela CC0805ZRY5V7BB104 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3962916 pcs Podatkovni list CC0805ZRY5V7BB104.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-4354-2
CC0805ZRY5V7BB104-ND
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.1µF