CC0805ZRY5V7BB155
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC0805ZRY5V7BB155
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805
Podatkovni listi: 1.CC0805ZRY5V7BB155.pdf2.CC0805ZRY5V7BB155.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC0805ZRY5V7BB155
Številka dela CC0805ZRY5V7BB155 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 797434 pcs Podatkovni list 1.CC0805ZRY5V7BB155.pdf2.CC0805ZRY5V7BB155.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-3512-6
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1.5µF