CC1206KKX7R0BB474
YageoYageo
CC1206KKX7R0BB474 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX7R0BB474
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX7R0BB474.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX7R0BB474
Številka dela CC1206KKX7R0BB474 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.47UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597849 pcs Podatkovni list CC1206KKX7R0BB474.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-3400-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose