CC1206KKX7R5BB106
YageoYageo
CC1206KKX7R5BB106 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX7R5BB106
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX7R5BB106.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX7R5BB106
Številka dela CC1206KKX7R5BB106 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4783 pcs Podatkovni list CC1206KKX7R5BB106.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1949-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose