CC1206KKX7R6BB225
YageoYageo
CC1206KKX7R6BB225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX7R6BB225
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX7R6BB225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX7R6BB225
Številka dela CC1206KKX7R6BB225 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 763281 pcs Podatkovni list CC1206KKX7R6BB225.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12062R225K6BB0D
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2.2µF