CC1206KKX7RBBB221
YageoYageo
CC1206KKX7RBBB221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX7RBBB221
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 220PF 500V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX7RBBB221.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX7RBBB221
Številka dela CC1206KKX7RBBB221 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 220PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1761030 pcs Podatkovni list CC1206KKX7RBBB221.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-4465-2
CC1206KKX7RBBB221-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose