CC1206KKX7RBBB222
YageoYageo
CC1206KKX7RBBB222 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX7RBBB222
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX7RBBB222.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX7RBBB222
Številka dela CC1206KKX7RBBB222 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2200PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1272775 pcs Podatkovni list CC1206KKX7RBBB222.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-3401-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose