CC1206KRX7R9BB683
YageoYageo
CC1206KRX7R9BB683 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7R9BB683
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7R9BB683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7R9BB683
Številka dela CC1206KRX7R9BB683 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1158127 pcs Podatkovni list CC1206KRX7R9BB683.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-4489-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.068µF