CC1206KRX7RABB152
YageoYageo
CC1206KRX7RABB152 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KRX7RABB152
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 1500PF 200V X7R 1206
Podatkovni listi: CC1206KRX7RABB152.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KRX7RABB152
Številka dela CC1206KRX7RABB152 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 1500PF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1436079 pcs Podatkovni list CC1206KRX7RABB152.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12062R152KBB20D
CC1206KRX7RABB152-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose