CC1206ZRY5V6BB475
YageoYageo
CC1206ZRY5V6BB475 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206ZRY5V6BB475
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 10V Y5V 1206
Podatkovni listi: CC1206ZRY5V6BB475.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206ZRY5V6BB475
Številka dela CC1206ZRY5V6BB475 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4.7UF 10V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1061477 pcs Podatkovni list CC1206ZRY5V6BB475.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-2008-2
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 4.7µF