CC1206ZRY5V7BB225
YageoYageo
CC1206ZRY5V7BB225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206ZRY5V7BB225
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206
Podatkovni listi: CC1206ZRY5V7BB225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206ZRY5V7BB225
Številka dela CC1206ZRY5V7BB225 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.2UF 16V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 841306 pcs Podatkovni list CC1206ZRY5V7BB225.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-2010-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2.2µF