CFR-12JB-52-4K3
YageoYageo
CFR-12JB-52-4K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-12JB-52-4K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 4.3K OHM 1/6W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-12JB-52-4K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-12JB-52-4K3
Številka dela CFR-12JB-52-4K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 4.3K OHM 1/6W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3102257 pcs Podatkovni list CFR-12JB-52-4K3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 4.3 kOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4.3KE
4.3KEBK
4K3 CR-1/8W-B 5%
CFR-12JB 4K3
CFR-12JB-4K3
CFR-12JB-524K3
CFR12JB524K3
CR-12-B-4.3K
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.3 kOhms ±5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film