CFR-12JB-52-4M7
YageoYageo
CFR-12JB-52-4M7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-12JB-52-4M7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 4.7M OHM 1/6W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-12JB-52-4M7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-12JB-52-4M7
Številka dela CFR-12JB-52-4M7 Proizvajalec Yageo
Opis RES 4.7M OHM 1/6W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2641125 pcs Podatkovni list CFR-12JB-52-4M7.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Odpornost 4.7 MOhms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 4.7ME
4.7MEBK
4M7 CR-1/8W-B 5%
CFR-12JB 4M7
CFR-12JB-4M7
CFR-12JB-524M7
CFR12JB524M7
CR-12-B-4.7M
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7 MOhms ±5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film