CFR-25JB-52-1M2
YageoYageo
CFR-25JB-52-1M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JB-52-1M2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JB-52-1M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JB-52-1M2
Številka dela CFR-25JB-52-1M2 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2855253 pcs Podatkovni list CFR-25JB-52-1M2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 1.2 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1.2MQ
1.2MQBK
1M2 CR-1/4W-B 5%
CFR-25JB 1M2
CFR-25JB-1M2
CFR-25JB-521M2
CFR25JB521M2
CR-25-B-1.2M
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film