CFR-25JB-52-1M3
YageoYageo
CFR-25JB-52-1M3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR-25JB-52-1M3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1.3M OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CFR-25JB-52-1M3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR-25JB-52-1M3
Številka dela CFR-25JB-52-1M3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.3M OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3103627 pcs Podatkovni list CFR-25JB-52-1M3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -1500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija CFR Odpornost 1.3 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1.3MQ
1.3MQBK
1M3 CR-1/4W-B 5%
CFR-25JB 1M3
CFR-25JB-1M3
CFR-25JB-521M3
CFR25JB521M3
CR-25-B-1.3M
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.3 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film