CFR100JR-73-12R
pregled izdelka
Številka dela: CFR100JR-73-12R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 12 OHM 5% 1W AXIAL
Podatkovni listi: CFR100JR-73-12R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR100JR-73-12R
Številka dela CFR100JR-73-12R Proizvajalec Yageo
Opis RES 12 OHM 5% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2477877 pcs Podatkovni list CFR100JR-73-12R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija CFR Odpornost 12 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 12 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film