CFR100JR-73-130R
pregled izdelka
Številka dela: CFR100JR-73-130R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 130 OHM 5% 1W AXIAL
Podatkovni listi: CFR100JR-73-130R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFR100JR-73-130R
Številka dela CFR100JR-73-130R Proizvajalec Yageo
Opis RES 130 OHM 5% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2118204 pcs Podatkovni list CFR100JR-73-130R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija CFR Odpornost 130 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 130 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film