FC0204JT-52-390K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FC0204JT-52-390K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FC0204JT-52-390K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FC0204JT-52-390K
Številka dela FC0204JT-52-390K Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2740999 pcs Podatkovni list FC0204JT-52-390K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FC0 Odpornost 390 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 390 kOhms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film