FC0204JT-52-3K3
pregled izdelka
Številka dela: FC0204JT-52-3K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FC0204JT-52-3K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FC0204JT-52-3K3
Številka dela FC0204JT-52-3K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5445491 pcs Podatkovni list FC0204JT-52-3K3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -500/ +300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FC0 Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 3.3 kOhms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film