KNP2WSJT-73-4R7
pregled izdelka
Številka dela: KNP2WSJT-73-4R7
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP2WSJT-73-4R7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP2WSJT-73-4R7
Številka dela KNP2WSJT-73-4R7 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1127400 pcs Podatkovni list KNP2WSJT-73-4R7.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety natančen opis 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound