KNP2WSJT-73-5R1
pregled izdelka
Številka dela: KNP2WSJT-73-5R1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP2WSJT-73-5R1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP2WSJT-73-5R1
Številka dela KNP2WSJT-73-5R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1866644 pcs Podatkovni list KNP2WSJT-73-5R1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Odpornost 5.1 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 5.1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound